...

آموزشگاه ۱۰۰ تمام


معرفی آموزشگاه

آموزشگاه  100 تمام با بکارگیری از اساتید مطرح در سطح استان تهران و البرز و همچنین استفاده از استادیو مجهز به تلوزیون لمسی و دیگر تجهیزات رسانه ای اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در مقطع ابندایی و متوسطه یک به صورت مجازی مینماید .

از ویژگی های آموزشگاه مجازی 100 تمام حضور اساتید در استادیو و اداره کلاس توسط ناظر میباشد که باعث شده از دید مشتریان این آموزشگاه به عنوان بهترین آموزشگاه تیزهوشان در کرج و البرز یاد شود  . کلاسها به صورت برخط ( Online ) و بر بستر پلتفرم Skyroom و یا BigBlueButton برگزار میگردد. تیزهوشان کرج

تجهیزات آموزشگاه 

یکی از مهمترین مواردی که برای ارائه دوره آموزشی حائز اهمیت است، کیفیت و رعایت استانداردها است. به طوری که کیفیت صدا و تصویر در ارتباط برخط آموزشی باید در بهترین حد و مطلوب باشد. برای این منظور، آموزشگاه  100 تمام  با بهره گیری از بهترین تجهیزات  صدا و تصویر و رعایت استانداردهای آموزشی تلاش کرده است تا دوره های آموزشی با بهترین کیفیت را در اختیار دانش آموزان عزیز قرار دهد. در زیر به بخشی از این تجهیزات و استانداردها اشاره می کنیم:

 

تلوزیون لمسی سی تاچ

روش‌های آموزشی از سال‌های گذشته تا به امروز تغییرات گسترده‌ای را در نحوه تدریس و یادگیری دانش‌آموزان اعمال کرده است و تمامی ما شاهد پیشرفت انواع رویه‌های تدریس در آموزگاران و اساتید در رشته‌های مختلف در طول دوران آموزشی از سال‌های دور تا به امروز شده‌ایم استفاده از تلوزیون لمسی سی تاچ برای افزایش مشارکت و افزایش بهره وری دانش آموزان بسار موثر می باشد.

 

میکروفون ضبط صدا

 

 

 

 

کیفیت صدای فوق العاده، شفافیت و صدای بدون نویز، از اصلی ترین ویژگی های میکروفون RODE NT-USB است که آموزشگاه  100 تمام از آن برای برگزاری دوره ها استفاده می کند.

 

تصویر مدرس  و کلاس در هنگام اجرای دوره ها

 

یکی از مشکلات رایج بیشتر دوره های آموزش، خستگی ناشی از یکنواختی روند آموزشی است چرا که اکثر این دوره ها از پویایی لازم برخوردار نیستند. این خستگی باعث می شود که راندمان یادگیری پایین آمده. برای برطرف کردن این مشکل، دوره های آموزشی به گونه ای اجرا میگردد که دانش آموزان می توانند تصویر دسکتاپ و مدرس را به صورت همزمان مشاهده کنند، به طوری که دوره آموزشی، تداعی کننده کلاس حضوری باشد. بنابراین، جدا از تصویر دسکتاپ، تصویر مدرس نیز با استفاده از دوربین Microsoft در بستر اینترنت پخش میگردد .


 

دروه های آمادگی تیز هوشان 

پک آمادگی تیزهوشان در مقطع ابتدایی شامل دروس علوم و ادبیات و هوش ادبی و ریاضی میباشد .

جهت مشاهده نمونه کلاسهای اجرا شده میتوانید به صفحه اختصاصی آموزشکاه مجازی 100 تمام در نماشا مراجعه و یا بر روی لینک کنید .

 

شروع ثبت نام